| Cornaciu_Alin_1997 a întrebat:

Sall TPU, am un router RPC fara WIFI, si dupa ce vreau sa intru pe un site ex: Facebook...imi arata conexiune nesigura cum pot face sa face sa nu imi mai apara chestia aia?

Răspuns Câştigător
| AnonymousTPU007 a răspuns:

E posibil sa nu-ti fie setata ora si data la calculatorul de pe care intri pe Facebook.Verifica ora si data si seteazale corect.winking
Bafta!

| Cornaciu_Alin_1997 explică (pentru AnonymousTPU007):

Mersi mult frate, nu stiam ca chestia asta cu fixarea ceasului, conteaza asa de mult, mersi mult, m-ai salvat!winking

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Cornaciu_Alin_1997):

Cu placere!
Bafta happy

3 răspunsuri:
| 2BeCristi a răspuns:

Cred ca e de la browser sau antivirus...