| flavyusR a întrebat:

Am un Windows 7 cu 6 editii in el, iar cand il instalez imi apar doar 5(Home Basic, Home Premium, Starter, Business si Ultimate. Daca dau explore in el si intru in license, acolo are si windows 7 enterprise, iar cand il instalez nu imi apare versiunea aia. Daca sterg toate folderele cu Enterprise ar avea ceva? Dau funda pentru primul raspuns.

2 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Daca stergi ceva, s-ar putea ca altceva(ma gandesc la windows) sa nu mai functioneze bine.

| molocemarius a răspuns:

Eu ti-as zice sa-l lasi asa cum e dar nu-i nimic daca ai 5, s-ar putea sa nu iti mai mearga daca stergi ceva.