| Gaby405 a întrebat:

Am vazut un videoclip pe YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=GhYPMn8PdM0) cu windows 9 nu este adevarat adica nu a aparut asa-i?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

E în beta cică, din câte am auzit.Și din câte pare va fi un adevărat upgrade la windows 7, că istoria se repetă iar la Microsoft și anume Windows 8 este un eșec la fel ca vista. Ceva îmi spune ce Microsoft nu o vrut să inoveze cu adevărat. ceea ce trebuia să fie Windows 8 era o inovație mai ales dacă ar fi pus la punct cntrul lor de aplicațiii.Succes

| ByTyger1 a răspuns:

Ma s-ar putea sa fie adevarat acu ma interesez de el sa il dascarc