| Mikutza98 a întrebat:

as vrea sa cumpar Tableta Allview Alldro Speed SuperSlim cu procesor Cortex A8 1.2GHz, 7", 1GB DDR 3, 4GB, Wi-Fi, Android 4.0, Negru Glosy online dar as vrea ca comanda sa fie adusa in Moaldova. Am gasit niste site-uri dar comanda se face doar in Romania. ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| al3xtheb3st a răspuns:

Comada de pe situri din moldova daca nu nu o poti lua decat cu posta romana si nu cred ca face livrari atat de scumpe dacat daca platesti cu cardul
Paremise ca e 50 de lei livrarea in moldova la posta romana