| VladUtzel a întrebat:

As vrea sa stiu ceva :
Am o placa de baza AWRDACPI.Am SDRAM... Pot sa il schimb cu ceva mai bun? dar procesorul (Intel core 1. 8ghz )?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pune-l pe Okazii cu 250Ron- Daca o sa il vinzi - Nu merita sa iti iei calculator nou, pentru ca cele mai ieftine PCuri noi sunt 900ron si cele mai ieftine sunt intotdeauna proaste. mai pui 300Ron si iti iei de pe Okazii un PC SH de 3 ori mai bun decat alea noi!

| Me2 a răspuns:

Vinde-l,cam 100-200 ron poti cere, mai pui bani si cumperi ceva nou, nu are rost sa bagi bani in el

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Nu mai ai cu ce sa-l schimbi. Mai bine iti iei alt calculator...SDRAM a fost prin 90'

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Constantin_Mircea_1988):

Si eu Am DDR SDRAM si am Windows 7 big grin

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

DDR sdr e cu totul alta treaba fata de sdram