| SUDSteaua1947 a întrebat:

Am si eu un stick de net de la RDS si as vrea sa stiu daca pot sa-l conectez la XBOX 360 si daca pot cum se face.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu acepta net de genu ala, ia frate un net romtelecom cu voce zero, platesti doar netu si telefonul fix e gratis...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mufa ethernet din xbox arata asa
http://dri2.img.digitalrivercontent.net/......001_P3.jpg

scoti mufa din PC si o bagi in spate acolo :)
si gata

daca ai doar stick iei sticku si-l bagi in portu usb, vezi daca merge, dar nu cred

| SUDSteaua1947 explică (pentru anonim_4396):

Am decat stick si l-am bagat in portul USB dar nu apare nimic.Deci n-am ce sa fac cu stickul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SUDSteaua1947):

Nu numai ai ce face cu el

| anonim_4396 a răspuns (pentru SUDSteaua1947):

Inseamna ca nu acepta net de genu ala, ia frate un net romtelecom cu voce zero, platesti doar netu si telefonul fix e gratis...