| dany8753 a întrebat:

as vrea sa vand un pc si vreau sa stiu daca ar merita 800 lei sad1.5 gb ram, placa video 128, procesor singal-cor 1.6 ghz hdd 80 gb) unitatea, monitor cu plasma+boxe+maus+tastatura si camera web

12 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Monitor cu plasma?
Sunt si cu plasma, poate la 42 inch adica aprox 1 metru.
LCD, LED poate, dar nu plasma.
Daca gasesti un guster care habar nu are, poate il vei da.
Succes.
PS:
Nu esti singurul care confunda plasma cu LCD-ul.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Unitetea centrala in sine nu este chair cine stie ce...monitorul daca este mare, ai putea sa incerci sa il vinzi cu 650Ron ..Parerea mea...

| taken a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Un monitor nou de 24 inch, 1920x1080 la care iti da doi ani garantie costa cat spui tu ca ar putea lua pe al lui.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru taken):

Pai da.dar pe langa monitor primeste si O UNITATE, mouse, tastatura, boxe si camera web. Si poate monitorul lui este bun!

| taken a răspuns:

Foarte slab, nu valoreaza 800 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate astea 800 lei? straight face Logic ca merita laughing Acum asteapta sa vezi parerea mai multora happy. Eu l-as lua tongue

| SouLIce a răspuns:

Undeva pe la 500lei ai putea sa il vinzi
Sistemul este foarte slab daca ar fi sa vinzi numai unitatea nici 200 lei nu ai lua pe ea
Dar depinde ce monitor, boxe ai

| NeymarJr11 a răspuns:

Esti batut, in cap cum dracu sa iei atata de mult laughing), la mana 2, nici 300 de lei nu iei pe ce ai tu acolo, daca ai ocazia sa-l dai cu 800 de lei laughing), eu las da in momentu asta daca as fi in locu tau tongue

| AndaDaniela a răspuns:

Merita,normal! tongue Pare bun...si eu l.as lua!

| R0co3 a răspuns:

Salut,
Da merita. Dar eu i-as mai creste pretul la 900-950.
O zi buna,
La revedere

| IamPharell a răspuns:

Nu merita happy de ce? pai calculatorul tau sigur este vechi si ai 1, 5gb ram DDR1 care nu se mai cauta, placa video 128 mbstraight face ma joc doar mario? procesorul nici macar la 2.3 nu lucreaza iar hardul e bun. cu 800 lei imi iau de la eMAG 4 gb ram = 100 lei, placa video 2gb saphire la maxim 200 lei, procesor Intel celerone cu 2 nuclee la 150 lei, si hard de 80 gb dupa okazii la 50 de lei si o placa de baza la 150 + mouse tastatura incluse si de restul monitor

| gabii97 a răspuns:

Frate eu nu ti-as da nici 600 lei pe el rolling on the floor