| raduqu a întrebat:

atunci cand pun un videoclip pe youtube cum pot face sa adaug pe fundal melodii? sau asta se face cu un program de pe calculatorul meu? daca da cu ce program?

Răspuns Câştigător
| Hades98 a răspuns:

Din cate stiu eu merge sa pui dupa ce ai incarcat video-ul.
Iti apare sa-l editezi.
Sau inta in meniu.

| raduqu explică (pentru Hades98):

Da ai dreptate dar cum pun eu ce melodie vreau, ca ei imi da acolo o lista si eu vreau sa pun alta melodie

| Hades98 a răspuns (pentru raduqu):

Pai scrie numele melodiei... Si iti va aparea. ( in general )

| raduqu explică (pentru Hades98):

Nu apare ce caut eu

6 răspunsuri:
| Gino_Florea_1994 a răspuns:

Sal! Incearcal pe acesta mie mi se pare foarte usor de folosit (Slideshow Creator)

| raduqu explică (pentru Gino_Florea_1994):

Dar cum fac sa pun la un anumit timp o melodie, ex : niste impuscaturi sa apara la min 2:30 doar 2 sec si alte sunete sa pot pune