| eduardooo a întrebat:

Cand aprind pc imi apare ceva eroare smss.ex bla bla bla calculatorul isi da restart de fiecare data ce e de facut? Dau FUNDA.

2 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Baga cd-ul cu windows si incearca un repair, daca nu merge: reinstalare de windows. e un fisier destul de important. sa verifici hdd-ul de erori folosind checkdisk, pentru a te asigura ca nu ai probleme cu el
http://www.neuber.com/taskmanager/process/smss.exe.html

| H1Catalin a răspuns:

Calculatoru este prea slab pentru acea joaca. Si deeacea isi da restart. Fundaa big grin