| ashta a întrebat:

CE PARERE AVETI DE NOKIA ASHA 202? avantaje- dezavantaje! funda +vot

Răspuns Câştigător
| ℬℯℓιℯvℯ a răspuns:

E tare Nokia Asha 202. Are taci scrim pe ecran. are net... si poti sa faci poze foarte bune! Dezavantajul este ca scrii mei greu pe tastele alea. Acum depinde daca ai multe mesaje si esti pe abonament sau esti pe cartela! Sper ca te-am ajutathappy! Sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
| icEmaN10 a răspuns:

Eu iti recomand asa 302winking

| dellyutzaa a răspuns:

Eu am ASHA 201 si nu e mare diferenta intre el si 202... e bun pentru net dar din pacate nu poti sa vezi videoclipuri pe youtube, camera e de 2 mb si cateodata se blocheaza pozele..nu stiu ce sa iti mai zic...