| ionutalecs a întrebat:

ce pot sa fac mi se incarca greu bara de la youtube si mi se blocheaza de 3-4 ori la 20 sec. am windows7 4gb ram am 30gb loc liber in Csi 200gb in D.

am instalat abode flash player ultima versiune si stockwave tot de a abode si tot mi se incarca greu

2 răspunsuri:
| SecretColors a răspuns:

Probabil hard diskul tau nu este defragmentat sau procesorul tau este slabut sau ca ultima solutie incearca google chrome.Bafta speer ca ai inteles xD

| Ionescu417 a răspuns:

Sall incearca sa intri cu opera este cel mai bun internet si cel mai rapid bafta