| Hazardd a întrebat:

De 2-3 zile mi se incarca foarte greu bara aceea de la un videoclip. Am instalat Adobe Flash Player, browser-ul tot. Am dat si cu CClean, acela de curatat chestii din astea. Si nimic. Bara aceea se incarca greu, iar daca pun pauza sa astept sa se incarce, se blocheaza si ea, nu se incarca. La un film am incercat sa ma uit si la fel. Deci orice fel de videoclip. Si pe facebook la fel... Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza adwcleaner
ruleaza malwarebytes
ruleaza ccleaner
din pagina Adobe instaleaza:
Adobe flashplayer
Adobe shockwave
nu-mi scrie ca ai facut deja ceva din ceea ce am scris. incearca sa faci totul in aceasta ordine. si daca folosesti chrome cand descarci flashplayer si shockwave, incearca sa il folosesti si cand intri sa vizualizezi un clip de video. desigur, fa un test de viteza. e important sa ai o viteza de internet buna ca sa iti mearga bine un video online. asta in ideea ca ai net nelimitat si nerestrictionat.
bafta.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

CCleaner nu e prea stralucit. Descarca asta gratuit si fa o curatenie si optimizare cu el:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml
descarca si asta gratuit si instaleaza-l:
http://www.filehippo.com/download_shockwave
(download latest Version)
Poate sa ai si o viteza slaba la net din cauze tehnice.(de la ei)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa fie cum zic ceilalti useri.Dar exista si varianta sa ai conexiune la net forte slaba, asa cum ne plangem toti la sfarsit de luna. Nu stiu altii dar eu am o limita de conexiune. daca descarc si ma uit la videoclipuri si filme, ating limita de conexiune.Automat,la atingere, viteza de descarcare scade, in asa fel incat scade aproape de zero si se si mai deconecteaza cateodata. Daca calculatorul tau se misca bine in afara de internet, eu zic ca nu are nimic.Totusi curata cu cleaner si ce au mai zis ceilalti si daca se incarca tot asa de greu, viteza e de vina. Poti de asemenea sa faci un test de viteza.

| DataSoft a răspuns:

Prima data incerca Google Chrome sa vezi cum iti merge. daca continua incarca o scanare cu un program antivirus a pc/laptop-ului tau.
Iti recomand sa incerci si DiskMax e mult mai bun decat CCleaner.