| Cipy23 a întrebat:

Ce telefon i-mi recomandati de pana in 1. 500 lei? Doresc sa fie cu touch-scren, dar niste modele qwerty ar fi si ele bine venite. Daca se poate as vrea sa imi ziceti si parerile dumneavoastra despre telefonul respectiv.Multumesc anticipat. DAU FUNDA 100%!

Răspuns Câştigător
| KKKKiller a răspuns:

Sfatul meu este Samsung Galaxy Xcover sau S2.La S2 ai memorie de 8/16 gb, camera de 8 megapixeli si te tine si bateria sau ai putea google Nexus S.Eu am iPhone 4 si ma tine bateria foarte putin. Sper ca am fost de ajutor big grin

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Htc evo 3d, si iti mai raman si ceva banuti. Sau daca mai pui putin, iei un galaxy s2.