| jeffdragos a întrebat:

cine ma poate ajuta cum sa sparg un id de mess sau sami de un hack ceva de genu repede plz

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jee354 a răspuns:

Dar de ce ai nevoie de asa ceva?!

| TaNaNaNaNa a răspuns:

Lasa-te de tampenii, mai bine nu sparge id-ul nimanui, bineinteles ca nici tie nu ti-ar placea sa iti sparga cineva id-ul de mess.

| jeffdragos explică (pentru TaNaNaNaNa):

Nu il spar la nimeni am uitat parola la un id de al meu mai vechi si aveam ceva important pe el de asta...

| GaNeA001 a răspuns:

Nu exista, poate doar un keylogger, dar nu ai auzit tu d'astea daca inca mai pui botu' la "hack-uri de spart parole" Doamne Doamne.

| jeffdragos explică:

Sa nu se inteleaga gresit nul spar la nimeni id e un id de al meu mai vechi.

| VenomV a răspuns:

Nu esista, dar daca vine pe la tine poti incerca:http://www.youtube.com/watch?v=8mswQzW4YLY

| KeedyCristy a răspuns:

Simplu