| Mihalache_Gigi_1996 a întrebat:

Sall TPU,cum fac si eu un svr de metin dar nu stiu cum, se poate cu 1.63 gm (ram) add zfzcl_01vali va rog ajuta-tima

7 răspunsuri:
| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Cu 2 gb ram o sa mearga greu, iti trebuie de la 4 gb in sus

| DraaaagooooS a răspuns:

Salut din pacate nu iti trebuie Minim 2 gb rami ca sa bagi 1 pe server macar

| Microb a răspuns:

Salutare pei pe un 1.63 ram o sa se miste in reluare, recomand cel putin 1000 ram pentru server de metin2, atfel serveru nu va fi populat + o sa iti strice pc-ul deci nai sanse dar daca tot esti interesat sa faci server uite aici un tutorial videohttp://www.youtube.com/watch?v=ltgWGAlDEnk pentru tine cu hamachi bineinteles Multumesc.

Microb

| Microb a răspuns:

E ok si 2 gb, dar iti zic deacum nu o sa ai multi playeri bft Multumesc.

Microb