| kegrtteger a întrebat:

Cum îmi pot activa/lua o aplicatie care cum sa va zic...
Atunci cand apas sa deschid telefonul sa îmi apara 9 cercule si sa le unesc într-o anumita forma încat sa deblochez telefonul.

4 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Daca telefonul tau are Android atunci mergi in setari la blocare ecran si selecteaza acea optiune...

| Peter920 a răspuns:

Salut,din setari daca e pe android.Intrii la setari/securitate/blocare ecran/model. Funda

| ZeXcKEReS a răspuns:

Asta nu e nicio aplicati intri la setari la securitate si schimb in model

| Negroiu_Mihnea_1996 a răspuns:

Nu este aplicatie, este un mod de deblocare, intri in setari si setezi ca parola sa fie desen dala de care zici!
Funda?