| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu-mi mai merge magazin play pe telefon? As vrea sa descarc o aplicatie de pe magazin play si nu merge sa intru.Tot apas si nimic. Ca si cum ar fi de forma, blocat.Nu mi se deschide.Mentionez ca alte aplicatii se deschid.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Despre ce aplicatie este vorba? Nu poti s-o instalezi "de pe calculator", conectandu-te cu contul de google pe google play, apoi ea se va trimite pe telefon? Poti face un filmulet/screenshot? Te referi ca poti instala alte aplicatii, dar aplicatia respectiva nu, sau te referi ca nu se deschide magazin play? = se deschid si se inchide brusc?

| Marlene123 a răspuns (pentru CM7YRE):

Nu se deschide magazin play sad si nu am de pe ce sa descarc WhatsApp

| CM7YRE a răspuns (pentru Marlene123):

Https://www.whatsapp.com/android/
E site-ul oficial din cate vad. Sau cauti pe google "whatsapp apk" si gasesti locatii.