| Khero a întrebat:

Cum imi pot face si eu,, niste poze miscatoare,,? personalizate. adica sa apara pe rand niste scrisuri pe o poza sau diferite efecte?

3 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Cu programul photoscape faci poze miscatoare. E un program foarte bun dar mai sunt si alte programe cu care poti sa faci ce vrei tu

| horia2012 a răspuns:

Daca vrei si text e cam greu. Cel mai binr in flash le poti face. Incearca unul din programele astea:
http://goanimate.com/......-software/
unele sunt online, altele nu sunt gratis.

| Johndoe2023 a răspuns:

Nu poti face o poza miscatoare. o poza este o poza si nu se misca. tu vrei sa faci un slideshow care il poti face char si cu windows movie maker din windows sau cu alte tipuri de programe freeware