| Ardei87 a întrebat:

Sall TPu.Cum instalez gta 3 android pe tabelta Serioux S101TAB

Răspuns Câştigător
| Zazutuu a răspuns:

Incearca sa descarci jocul de pe apkmania.ai acolo toate instructiunile si poti descarca ulitima versiune.

2 răspunsuri:
| Zazutuu a răspuns:

Sa-ti zic in primul rand ca GTA 3 nu este combatibil cu acest device.Stiu unde sa cauti dar nu are rost.Incearca Six Guns care are un lag......Prin urmare la GTA 3 va fi si mai rau sau nici nu o sa-ti porneasca jocul

| Ardei87 explică (pentru Zazutuu):

Eu inteleg ce vrei sa spui tu dar cand pornesc jocul imi apare ca trebuie sa isi downloadeze niste, data,

| Zazutuu a răspuns (pentru Ardei87):

Incearca sa descarci jocul de pe apkmania.ai acolo toate instructiunile si poti descarca ulitima versiune.