| Cipy23 a întrebat:

Daca i-mi iau un wii merge conectat la un ctr (televizor mai vechi adica nu plasma lcd sau led etc)Si un controller de la wii este la fel ca cel de la ps 3 sau xbox 360 (ma refer la jocuri de shooter). Daca nu este la fel (am inteles ca este un fel de telecomanda controller-ul; cum poti juca un shooter pe o telecomand!?) puteti sa i-mi aratati o poza cu controller-ul? DAU FUNDA 100%

Răspuns Câştigător
| ToxicLollipopx a răspuns:

Eu am wii si se conecteaza la orice televizor, 100 %. controllerul cu care vine insotit el este gen telecomanda de tv... dar este pe senzor. uite-o : http://www.google.ro/......tp?/imgres funda?

2 răspunsuri:
| puscasul a răspuns:

Da merge l orice televizor controlerul e o telecomanda legata de mana.
A si tinta edc la jocurile cu impuscaturi misti telecomanda ca la movela ps3.

| Cipy23 explică:

MS pentru raspunsuri