| alexalex0198 a întrebat:

De ce Browser-ul meu isi da refresh automat la toate paginile deschise la un anumit interval de timp?(5-10minute).
Folosesc Google Chrome.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca ai instalat un plugin auto refresh plus, uitate la pluginuri sa vezi si dupa dai uninstall

| cupydo0n a răspuns:

Probabil te-ai jucat prin setari sau ai instalat ceva fara sa stii. Fa o verificare asa in mare si vezi cam ce nu este potrivit, asta daca te-ai mai uitat vreodata peste el.
Daca nu dezinstaleazal si instaleaza-l din nou.

Bafta.

| iuliannhsm97 a răspuns:

Proabil ai un virus in pc, daca continua sa faca asa incearca sa ii schimbi windowsul

| iuliannhsm97 a răspuns:

Probabil ai un virus in pc, daca, continua sa faca asa incearca sa ii schimbi windowsul