| Fidec a întrebat:

Sall TPU, de ce cand vreau sa postez un clip pe youtube mi se incarca doar pana la 60% iar apoi se opreste, mai are momente cand incerc din nou sa incarc @cel clip video, mi se incarca p@n@ la 80 % si iar sta, nu stiu de ce am incercat diferite browsere ( IE, Mozilla, Google CHROME ) si tot asa face, vreun sfat ceva? mersi frumos. dau funda pentru cel mai bun raspuns happy!

Răspuns Câştigător
| George_8501 a răspuns:

Salut Marius asa mi-a facut si mie dar stiu care este problema ia-ti google chrome si daca tu zici ca se incarca 80% baga alt video poate acela este stricat sau neterminat Bafta! fundita:X?