| ady123 a întrebat:

De ce la majoritatea site-urilor care le vizitez dau error?

Răspuns Câştigător
| R3puBliK a răspuns:

Stiu eu dc schimbati browserul cum ar fi daca ai mozila schimbatil in crome sau cv de genu sper ca te-am ajutat a si da trebuie sa ai conectiune buna pentru unele siteuri funda?

4 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

...e o eroare de la site si mie mi s-a intamplat.ori se lucreaza la site.

| ady123 explică (pentru Klaudiu214):

La toate site-urile?

| Klaudiu214 a răspuns (pentru ady123):

Pai daca iti da eroare la toate...nush sa nu fie de la tine ceva...habar n-am nu mi sa intamplat..incearca sa instalezi mozila sau chrome. mai mult nu stiu ce sa zic.

| cristianoionut93 a răspuns:

Mai exact ce eroare iti da? incearca sa schimbi data la pc. pune-o la zi. si daca merge da-mi o funda! bafta