| anonim_4396 a întrebat:

de curand mi-am adus tableta Evolio Evo Tab fun de la reparat mi s-a spart displayul, ieri can am ajuns acas am observat ca nu se mai conecta la reateau wi fi
dau conectare si imi scrie conectati la wi fi dar nu imi apare da sau nu ci nimica
inainte imi aparea si ma puteam conecta la wirelles!
acuma nu mai pot se deconecteaza automat!
Astept niste raspunsuri!
Ofer funda celui care stie ce problema are!
Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| SpikeSpigel a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problem. Dar cu evolio quadra, restaureazo la setarile din fabrica.

| qFloriN a răspuns:

Probabil niste setari din tableta, parerea mea e sa te duci tot la un service sau daca ai garantie du-o de unde ai cumparat-o.

| BlackCatDesignHD a răspuns:

Asa am patit si eu cu tableta mea, poti incerca sa ii faci un update software urmand instructiunile producatorului in legatura cu acest 'upgrade', daca nu te duci cu tableta la un servicewinking Bafta!