| Antec a întrebat:

de curand mi s-a dus calculatorul meu vechi cumparat acum 7 ani si as dori unul nou! Nu conteaza daca e gata facut sau facut la piese, am un buget de 1200 lei si nu as vrea sa depasesc acest pret. Voi folosi PC-ul mai mult la jocuri online cum ar fi metin2 sau cs, dau FUNDA! Multumesc, anticipat!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu iti recomand asa: http://bit.ly/14AMNzI
Ai cateva detalii si in comentariile de la wishlist. Nu te speria ca nu ai un gpu separat. Decat sa dai banii pe porcarii, mai bine iei un apu(care are putere mare de procesare grafica), si cand mai strangi, da capoti, iei un gpu precumr adeon 7750. IAr ca si performanta, e peste ce vezi la raspunsurile de mai sus. Te convigni la o cautare pe internet;)(legata de performanta)

| MaxKiller911 a răspuns:

Pai uite aici un PC bun, configuratie :
http://www.mediadot.ro/wishlist/30921/
Te tine sa joci si GTA 4 :D. Daca am uitat vreo piesa nu ezita sa-mi spui.
Cand il vei comanda sa le spui sa-l unga cu pasta termoconductoare, veind vorba de asta vei avea si o racire buna etc.
Sa ai bafta!