| AlexTzu123 a întrebat:

Deci pe facebook l dintr-o data o persoana mi-a disparut deci cand dau la mesaje imi apare acea persoana dar cu numele ingrosat cand o dau so caut acolo sus unde scrie cauta persoane locuri sau lucruri imi apare si cand dau pe ea imi scrie Ne pare rău, această pagină nu este disponibilă
Linkul pe care l-ai accesat nu este valid sau pagina a fost ştearsă.
nu stiu ce s-a intamplat ma gandesc ca block nu poate sa fie pentru ca la block la mesaje iti scrie facebook user daca nu e asta atunci ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| SWEETMARA a răspuns:

Se intampla deseori si la block, nu e neaparat sa-ti apara Facebook User. Sau poate persoana respectiva si-a dezactivat Facebookul.

3 răspunsuri:
| franco2003 a răspuns:

Asa iti apare cand nu mai faci nimic cu persoana aia

| AlexandraLarisa1890 a răspuns:

Oei te-a blocat ori persoana si-a dezactivat contul.

Funda?

| Moriarti_Bogdan_1985 a răspuns:

Ma persoana respectiva tea blocat ca sa nu mai ai contact cu ea... funda