| Iuli_Catanescu_1977 a întrebat:

TPU!
De ce atunci cand vreau sa imi vad pagina de Facebook in browser imi apare:"Ne pare rău, această pagină nu este disponibilă
Este posibil ca linkul pe care l-ai accesat să nu fie valid sau ca pagina să fi fost ştearsă."
Pot vedea postarile celor care imi apar in sectiunea "Acasa" si pot trimite & primi mesaje.
Daca stiti despre ce e vorba sau ce e de facut, va rog, sa imi spuneti!

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că ți-a fost blocat contul de FB. În general, asta se întâmplă când cineva te raportează, ori când se încalcă, în mod repetat, termenii și condițiile lor. Verifică-ți emailurile, ori mobilul, cu care te logai, ei îți vor spune pașii pe care trebuie să-i urmezi, pentru accesarea contului.

| aCek1ng a răspuns:

Incearca sa dai clear la memoria cache din browser. Intre timp da profilul tau cuiva sa il acceseze sa vada daca primeste vreun mesaj.

| Iuli_Catanescu_1977 explică:

Mi-am facut contul acum 3 luni si atunci tot asa mi aparea.

| floresdemayo a răspuns (pentru Iuli_Catanescu_1977):

Înseamnă că nu ai cont! Nu au fost finalizate toate cerințele. Intră pe adresa de email, poate trebuie să confirmi ceva, să introduci un cod pe care l-ai primit prin email, ori prin mobil (depinde cu ce ai ales să te loghezi).
Ori, fă-ți un cont nou, căci celălalt probabil, nici nu și-a luat startul...