| NuVreauLaȘcoalaMăăGirlXD a întrebat:

Deci vreau sa-mi reformatez windows-ul. Am windows 7, am cd, dar problema este ca am auzit ca trebuie salvat ceva din C: nu stiu ce. Ce si cum fac asta? Un link ceva imagini? Help mee plzz.

Răspuns Câştigător
| andreisoci a răspuns:

Cand iti reinstalezi windowsul poti sa faci sa stergi tot si iti recomand sa stergi tot pentru ca sa nu mai ai probleme/virusi sau sa sterg doar partitia in care este windowsul, si cand iti reinstalezi windosul nu trebuie sa salvezi nimic din c pentru ca tot ceea ce ai tu in ce ti se va reinstala de pe cd cu windosul respectiv, funda?

2 răspunsuri:
| nouamm a răspuns:

Din c nu ai nimic de salvat ca sa poti reformata.ai de copiat doar ceea ce ai tu important acolo(muzica, foto, documente...)