| Danny_Alexandru_2001 a întrebat:

din greseala am deschis un fisier cu extensie.dll cu notepad dar acum vreau sa fie tot dll si nu merge cu open with ce fac? poate aveti vreun link sau ceva va roog ca am mare nev de fisier.dll.

1 răspuns:
| Wops a răspuns:

Fisierul in sine, tot.dll ramane, daca l-ai deschis cu notepad si ai bifat optiunea cu "deschide intotdeauna cu acest program" pur si simplu se va schimba iconita dll-urilor din PC-ul tau, astfel incat cand apesi pe ele se vor deschide cu notepad, dar, in sine, ele vor functiona exact la fel fara nicio problema, tot.dll sunt :) Nu iti face griji. Totusi, daca vrei sa schimbi acest aspect minor care nu te-ar deranja cu nimic, urmareste acest tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=EaOXeA89Fe4