| va2311paa a întrebat:

Este ultima intreabre despre telefon pentru ca intr-un sfarsit m-am decis dar nu 100%.Ce spuneti de Huawei ascendent g300? Am auzita ca Huawei au telefoane bune si chiar ieftine fata de altele dar vreau sa aud si parerile voastre. Funda + vot cel mai bun raspuns!

7 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

E un telefon bun. Il poti cumpara.
La performantele pe care le are, la alte telefoane dai 200-300 de lei in plus.

| charleslouboutin a răspuns:

Zi ce buget ai mai bine.

| va2311paa explică (pentru charleslouboutin):

Frate nu e vorba de buget ca eu pot sa il cumpar dar v-am intrebat daca e bun ca eu stiu cat costa si retu...

| charleslouboutin a răspuns:

Nu n-ai inteles... spune ce buget ai ca sa iti pot spune cea mai buna varianta de telefon pe care o poti achizitiona, daca chiar vrei ajutor. Telefonul ala e o prostie sinistra...touchscreenul e varza, drept urmare nu vei putea sa te folosesti de el. Si nu suntem frati.

| va2311paa explică (pentru charleslouboutin):

Ok am inteles pai bugetul ar fi 600-700 lei.

| charleslouboutin a răspuns:

Pai mai strangi 200 si iti iei un s2...nici nu se compara cu Huawei ala.

| Simbyulcraftcom a răspuns:

Daca cauti telefoane ieftine intra pe http://simby.ulcraft.com