| va2311paa a întrebat:

Eu am Samsung galaxy mini 2 si as vrea sa imi fac update la android si am vazut ca peste tot se face cu Odin si CyanogenMod... Vreau sa va intreb daca este sigur indicat sa fa acest lucru pentru ca in primul rand pierd garantia si in al doilea rand tot aud ca nu va mai merge camera bine.Ce ziceti? Funda la cel mai bun raspuns.

P.Sbig grinaca este intr-adevar indicat pentru a avea android mai bun si am auzit ca se face si overlock la 1Ghz dupa mine e ok daca credeti la fel d-ati si un link bun de unde pot urma pasi pentru a face asta.Multumesc anticipat

1 răspuns:
| AndreiBlue a răspuns:

Salut..nu iti recomand sa faci update de soft in cazul tau ( al telefonului).
Telefonul tau nu este foarte performant! Ma refer la procesor (800 mhz?, ram 512?) Eu am un galaxy s2 si am pus pe el CyanogenMOD 4.3 si se misca bine dar problema e ca se incinge! Deci :::NU RECOMAND