| PaTiNeL a întrebat:

Funda urgent!
Pe Windows XP nu merge internetul si cica trebuie drivere, daca da dati-mi niste siteuri cu drivere de internet pentru windows XP

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cand s-or inventa drivere de internet, tie iti dam primul! Pana atunci pune mana si cauta driverul placii de retea! Nu ti le dam noi, ti le iei singur de la producatorul placii de baza!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Ai nevoie de driverul de la placa de retea ca sa te conectezi la internet! Iti iei pe un stick programul Everest sau Aida il instalezi in computer si vezi ce placa de retea ai, cum se numeste si cine e producatorul. Intri pe pagina producatorului ( ori unde o gasesti pe net) si iti iei driverul placii de retea. Il tragi pe un stick si il instalezi in computer. Dupa ce ai placa de retea activata si cu driver poti instal driver booster pentru celelalte drivere din computer!