| Ioscaa1 a întrebat:

Sall.am reinstalat Windows-ul. după ce am terminat am băgat cablul de la internet în laptop dar.nu se conectează.cică nu este o adresa IP valida sau ceva de genul.știu ca trebuie întai drivere, etc.dar înainte mergea direct internetul. dacă nu merge cum sa iau driverele de net?

2 răspunsuri:
| slamandra a răspuns:

Sal. Roaga un prieten sa ti le descarce pe un CD/DVD si il instalezi tu dar tine cont de ce windows ai, descarci driverul pentru acel windows xp/vista/7/8/8.1 etc.

| Ioscaa1 explică (pentru slamandra):

Multumesc celor care au inventat cablul de date, si 4ghappyl-am descarcat de pe telefon.