| Fidec a întrebat:

SALL TPU, IERI MI-AM CUMP O TABLETA TOUCH SCREEN ANDROID 2.3. Stiti de unde pot downloada jocuri pentru el? stiu ca pot intra direct pe el in aplicatia android market dar imi trebuie un router wifi sa ma conectez la net! funda

5 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Games for Android \ Jocuri pentru Android 2, 75 GB

http://www.byetsoft.com/......droid.html

| iloveusa a răspuns:

Iti trebuie neaparat wifi.sau tablet sa fie 3G.altfel nu poti.vezi ca au la romtelecom oferta de router wireless.eu pe acela il am si merge perfect

| iloveusa a răspuns:

Apropo,daca reusesti sa iti descarci Angry Birds si Ant Smasher ca sunt cele mai tari jocuri!

| rapperboy21 a răspuns:

Nu nu iti trebuie nimic din cate stiu eu. eu unu am Samsung Nexus S si intru pe market fara nici-o problema dar. daca nu iti merge din prima du-te la setari - Setari wifi si activezi wifi baftahappy

| dubstep97 a răspuns:

Daca ai net pe calculator poti baga cablul de date in tableta si in calculator si asa intri de pe comp pe android market...si te duci pe aplicatia sau jocul care vrei si scrie undeva install...dai acolo si il lasi sa downloadeze;