| Fla_6813 a întrebat:

Ieri mi-am luat un telefon: http://www.emag.ro/......02-telefon
Mia venit curierul de la eMAG totul bine l-am butonat mergeau toate la el fara probleme pana mi s-a descarcat bateria nu l.am putut pune la incarcat din cauza ca a inceput sa ploua si i dadea cu tunete si stau la sat si tot timpu cand e ploua cu tunete mi se ia curentu (romaia tara mea).
Faza e urmatoarea mi s-a descarcat complet, azi l-am lasat la incarcat in priza 4 ore nimic nu porneste nu face nimic doar cand conectez incarcatorul vibreaza odata si atat.
Habar n-am ce sa i fac ajutati-ma va rog dau funda.

Răspuns Câştigător
| coztel5437 a răspuns:

Du-te intr-un service, nu stiu ce sa-ti spun

1 răspuns:
| Fla_6813 explică:

Am rezolvat nujj ce avea da l-am incarcat la laptop si acum cand il reincarc nu il mai las sub 10%