| TheDarkMita a întrebat:

imi puteti spune niste trucuri ca sa maresc viteza de navigare pe net sau download? Dau Funda. (P.S nu vreau raspunsuri ca "Cumpara-ti un internet de la romtelecom" sau "Cheat Engine")

Răspuns Câştigător
| kaBooMx a răspuns:

Nu poti frate! Daca ai putea toti si-ar lua cel mai slab net ( sa plateasca putin) si i-ar creste viteza! Deci aceste chesti nu sunt posibile, la fel cum nu e posibil sa "downloadezi" mai mult RAM

3 răspunsuri:
| TheDarkMita explică:

Nu prea matzi ajutat niciunul...

| SirOne a răspuns:

Da big grin pai este foarte simplu dai la Network-Conections si dai oprire apoi il pornesti din nou eu am facut asa si acum am 3mb viteza de download big grin

| Erkaloth a răspuns:

Ai tot ce iti trebuie aici

http://www.youtube.com/watch?v=foTJProQWsg

Sper ca am fost de ajutor;)