| MadalinLoveMzq a întrebat:

imi puteti spune si mie cum sa instalez o aplicatie(apk) pe cardul de memorie al tabletei. Mereu cand instalez cate ceva se baga in memoria tabletei si nu stiu cum sa fac sa se instaleze pe card. Ms

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu este o setare care să faca asta, dar în schimb poți muta aplicația pe card, cu mențiunea că aceasta va funționa mult mai rău, din cauza vitezei de scriere-citire a cradului.Dar dacă ai un card ce e în clasa de la 10 în sus nu ar trebui să se simtă așa tare.Succes

Răspuns utilizator avertizat