| V3lCr0 a întrebat:

am si eu un Nokia c5-03 cu symbian.
Este bun telefonul dar tot ce ma enerveaza la el este ca de fiecare data cand downlodez ceva din magazinul OVI ramane stocata in memoria telefonului cate un fisier si asa se umple mereu memoria interna.
Aplicatia de o iau se baga pe card dar chiar si dupa ce o dezinstalez tot nu recapat aceea memorie luata din a telefonului.
Si de cate ori se umple trebuie sa resetez soft la telefon si este foarte enervant.
Ma puteti ajuta? Ca tot ce se instaleaza sa se instaleze pe card si sa lase memoria interna in pace?

1 răspuns:
| tintareco a răspuns:

Nu căuta, va trebui să resetmereu