| alexutzu3000 a întrebat:

Sall TPU, la ce magazine pot gasi o tableta cu windows 7? cel mai rapid raspuns primeste funda :d

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Presupun ca te referi la laptop-uri care functioneaza ca un calculator normal (nu cele cu Windows RT). uite aici o lista cu astfel de laptopuri http://www.emag.ro/......priceasc/c
PS: astea functioneaza ca un laptop normal (poti instala dupa windows 7 sau orice alt windows) dar performanta lasa de dormit.

| CălinPL a răspuns:

BANEASA,flanco,altex,gaalleria,eMAG,tocmai,mercador,okazii,domo.