| Lory_Lorena_1998 a întrebat:

Am un telefon Vodafone Smart 2 (bineinteles cu android) si vreau sa-mi instalez Subway Surfers. Am incercat pe magazin play si pe alte site-uri dar nu merge. Voi de pe ce site l-ati descarcat?

5 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Cum adica nu merge? Ce se intampla?
O alta posibilitate ar fi sa descarci apk-ul jocului in calculator si apoi sa il muti pe telefon, sa il instalezi, dar e mai complicat asa...

| Lory_Lorena_1998 explică (pentru PopAdrian):

Eu am incercat direct prin Wireless stand pe site-uri cum ar fi google play si inca unul dar nu mai stiu cum se numea

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Posibil ca jocul sa nu fie compatibil cu telefonul.Cand il cauti in Play, iti este afisat acolo la jocuri de instalat? Daca da, posibil sa fie o eroare interna a jocului.

| PuFiLiCi98 a răspuns:

Problema poate fi cauzata de faptul ca jocul nu este compatibil cu telefonul tau / cu versiunea ta de android. Incearca de pe www.apkmania.com, dar iti recomand sa il iei de pe Google Play.

| Sarah15is a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si am Samsung Glaxay Chat B5330 cu android e 4.1.2 si nici la mine nu merge sa l descarc de ce nu e compatibila am vresiune de android mare, si am un prieten care are mini 2 vresiune de andorid 2.3.3 sau ceva de genu si el la putut descarca.