| Ella2819 a întrebat:

Sall, TPU! Ma puteti ajuta? Am instalat pe pc, si skipe-ul si mess-u ( yahoo.messenger ) dar nu ma pot conecta pe nici unul... am windows Xp, poate ajuta sau nu dar am pe el instalat in " C " windouws-u si mai am ramas de la celalalt windows foldere in " D" deci am programale a 2 windouws-uri. oare din vina asta nu merge? Oricum astept sfaturi, dau funda!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cate sisteme de operare ai, cine naiba a fost prostul care a bagat windowsul in d, cum sa mearga daca e aiurea instalat windowsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstalezi messu si skype si le descarci de aici: www.filehippo.com

Trebuie sa ai web instalat si driverul video instalat in local disc C.

Pentru a obtine driver video card, poti descarca programul silm driver sau driver boost, la aegere.Scanezi cu unul din programe si apoi alegi din lista driverul videocard si il updatezi, instalezi.De fapt la programul silm driver trebuie sadai click pe update din dreptul videocard si se descarca si instaleaza singur. O seara placuta!