| eraodatacineva a întrebat:

Sall TPU,mi-am cumparat ieri niste casti acme de la altex si cum le-am pus in mufa nu sa mai auzit nici un sunet de la vreun fisier, youtube nimic chiar daca am pus inapoi castile vechi, boxele tot nu s-a auzit nimica.Imi puteti spune ce s-a intamplat si cum sa o rezolv?

1 răspuns:
| iamSeBy a răspuns:

Du-te la control panel, sounds and audio devices, la device volum dai advanced si da-i toate alea la maxim si verifica sa nu fie vreuna pe mute. Daca e, debifeaza mute-ul