| DeathReaper a întrebat:

mi-am descarcat niste hack-uri pentri mt2ro si mi-am inchis antivirusul(Avira) acum am cativa virusi (nu multi peste 60) si cand apas contril+alt+delete nu-mi mai apare Task Manager imi spune"Task Manager has been disabled by your administrator" ce trebuie sa fac spuneti-mi va rog dar in afara ca trebuie sa reinstlez windows-ul ca asta stiu va rog ajutati-ma repede crying daca trebuie sa downloadez ceva dati link {FUNDA}

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-i neapărată nevoie să-ţi reinstalezi OS.
Încearcă în felul următor:
-Descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi. Succes şi numai bine!