| Raducanu1996 a întrebat:

mi-am descarcat pe telefon niste aplicati pentru android de a recunoste melodii cum ar fi Shazam sau SoundHound dar recunoaste melodiile numai in engleza nu si in romana stiti vreo aplicatie care sa recunoasca melodiile si in romana.

3 răspunsuri:
| luck96 a răspuns:

Ai incercat sa vezi daca ai deja aplicatia asta? Pe telefonul meu o aveam preinstalata si recunoaste orice melodie. Ce telefon ai, ca poate o ai si tu?

| Raducanu1996 explică (pentru luck96):

Pai am Samsung galaxy mini2.Eu intru in aplicatie asculta melodia daca e in engleaza o recunoaste daca e in romana nu recunoaste deloc.

| Dorobantu_Daniel_1999 a răspuns:

Mp3 muzic downl...este bun descarci tot ce vrei si daca vrei si pentu video este AtubeMade..este foarte bun