| ghineanamaria a întrebat:

Mi-am facut un nou id iar apoi am vrut sa imi fac cont pe un site dar nu am primit emailul de confirmare.De fapt acest lucru se intampla de 2 saptamani.Sincera sa fiu nu am primit niciun email dar trebuia. Ce sa fac? Va rog sa nu spuneti ceva de genu:mai asteapta sau sigur vei primi mailul. Dar nu primesc nimic!

2 răspunsuri:
| alex123456 a răspuns:

Eu iti zic poate ai gresit datele de inregistrare si ai trimis la altcineva vrzi ca se poate deci dutetesi mai incearca inco data

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Poi poate ii la, spam ai cautat acolo?