| anonimulxxxhd a întrebat:

mi-am instalat win 7 am mai instalat win dar xp sinu mi-a aparut sa setez home network, public network si inca una si nu-mi mergea netu adica aveam monitorul ala da avea tras un x peste el si a vint cineva si la facut intrebarea este cum la facut......ca vreau sami reinstalez win si nu mai vreau sal platesc urgent mersi

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Românii încă n-or învățat că știința, munca, prostia și minciuna se plătesc...
Instalează driverul plăcii de rețea.Acel driver îl găsești pe cd-ul cu care a venit placa de bază sau laptop-ul sau în funcție de ce model de laptop sau placă de bază ai la pc, cauți pe googe și de pe site-u producătorului descarci și instalezi driverul.Succes

| K0sti a răspuns:

Plateste! Sau daca nu, pune mana si citeste!

| dia456 a răspuns:

Daca ai instalat pe modul rapid la win, apar niste complicatii, dar daca il instalezi la modul tps...nu mai stiu cum se numeste, se instaleaza corect.

| rapidistii23 a răspuns:

Trebuie instalat driverul de la placa de baza

| anonimulxxxhd explică:

Aveam instalata placa de retea