| Iunix a întrebat:

Salu TPU! Mi-am luat un sistem de boxe „ acme " le-am conectat la laptop ( Acer aspire E1-571G ), am pornit boxele dar daca dau sa ascult muzică se aude doar la laptop, la boxe nu se aude.
Ce trebuie să fac?

Răspuns Câştigător
| wasilika24 a răspuns:

Poate sa fie o problema de la windows sau leai conectat nu in intrarea pentru boxe ci pentru microfon

4 răspunsuri:
| Mariani_Roberto_1993 a răspuns:

Ai rezolvat problema? Intrebarea este ce windoews ai? Laptop sau pc? Daca ai rezolvat trece cu vederea acest mesaj dar daca nu poti sa imi raspunzi la intrebarile ce tileam adresat Multumesc.

| Iunix explică (pentru Mariani_Roberto_1993):

Am rezolvat problema, dar îți mulțumesc oricum.

| Ivancic09 a răspuns:

O problema ar fi de la windows iar a doua problema ar fi de la boxe.Intra in setarile laptop-ului la audio si cauta acolo boxe exterioare din cate stiu trebuie sa le activezi.Succes!