| oananecula a întrebat:

Sall, TPU, mi-am luat o tableta Samsung galaxy tab 2 7.0 si vreau sa stiu ce jocuri tari stiti, in afara de hill climb,ANGRY BIRDS(de orice fel), Logo, un joc cu spirale sa unesti culoare..., temple run 1 sau 2, ASPHALT 6, 7; Contract kill; Doodle jump, cut the rop, gravity guy, Zombii in L.A., vreau din astea mari de la gameloft sau glu, si nu ma supar daca ziceti si din astea mai mici si amuzante, cele mai bune funda!

3 răspunsuri:
| alexalexa2000 a răspuns:

Subway surfers, Papi jump, rail rush, Gangnam style run. Fundă?

| caracoperchelita a răspuns:

Zuma,ice age ville, talking ginger, talking tom cat

| caracoperchelita a răspuns:

Zuma,ice age ville, talking ginger, talkingt tom cat.