| David_Cristi_2000 a întrebat:

nu stiu deja sut derutat ori ce joc imi descarc nu stiu aproape ca nu merge ba o eroare ba merge greu nu stiu cine poate sa imi zica ce Nvidia sa descarc? am placa de baza Asus p5ld2-vm si nu stiu ce Nvidia sa descarc? Asa e la un prieten si acum el a descarcat Nvidia si ii merg jocurile DAU FUNDA!

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ce placa video ai gogule? Crezi ca driverele se descarca asa dupa ureche...vai curu vostru!

| David_Cristi_2000 explică (pentru K0sti):

Cum Aflu ce placa video am daca e integratA? crez k is expert de aia am venit aici sa aflu -_-

| David_Cristi_2000 explică (pentru K0sti):

Eu de unde sa stiu ce placa este in el cand e integrata?-_-

| David_Cristi_2000 explică (pentru K0sti):

Ma da placa mea e integrata si eu de unde sa stiu ce placa video am.

| K0sti a răspuns (pentru David_Cristi_2000):

laughing
Ia lasa tu jocurile si pune mana si citeste sa vezi cum afli ce placa video ai!
Ai cautat si tu placa aia de baza pe net sa vezi ce specificatii are? Sau vrei sa ti-o cautam noi? Trebuie sa fii expert ca sa cauti pe Google? Driverele le gasesti tot la producator! Unii chiar nu meritati sa aveti calculatoare...

| David_Cristi_2000 explică (pentru K0sti):

Ma fraiere iti *** una de aia am intrebat pentru ca nu stiu ce *** vrei nu sti nu zice dracu de handicapat

| K0sti a răspuns (pentru David_Cristi_2000):

Esti mai prost decat prevede legea...
Pierd timpul cu tine degeaba!

| David_Cristi_2000 explică (pentru K0sti):

Esti prost de dai in gropi.