| CranK71 a întrebat:

recent mi-am cumparat o tableta goclever r75. Problema este ca nu ma pot conecta la net prin modem... nu stiu ce sa-i fac adica beculetul se aprinde cand il conectez dar nu pot intra pe net... modemul este zte credeti ca nu se potriveste modemul cu tableta?

2 răspunsuri:
| SoKawaii a răspuns:

Salut! am si eu o tab. goclever. ai facut o greseala. la aceasta tableta nu ti trebuie modem ci rutter. degeaba nu ti merge netul. nu da vina pe traficul greu! rutter 70 lei cora sau daca vrei s o i ei in concediu foloseste cardul rds ( de la rds). mersi. funda?

| CranK71 explică (pentru SoKawaii):

Deci trebui sa merg la cei de la rds sa cer card de net?